Gabiony, to sú moderné ploty

Zenturo® predstavuje univerzálne riešenie „všetko v jednom” pre ničím neobmedzené riešenie oplotenia a záhradných ozdobných konceptov. Chcete gabion, moderný plot, alebo sieť pre popínavé rastliny? Toto a ešte omnoho viac s plotmi Zenturo®.  Staňte sa spolu návrhárom svojho plotu!

Moderný gabionový ploty Zenturo umožňují výplne takmer akýmkoľvek materiálom a zároveň vďaka unikátnemu systému ok, Zenturo umožňuje výplne pomocou pixelov a špeciálnych strip pásov. Konečná voľba či gabion, alebo moderný pixelový plot je iba  na vašej fantázií.

Čo je to gabion Zenturo a prečo vzniklo

Pre ďalšie rozšírenie úspešnej rady domových panelových systémov oplotenia Betafence bol vyvinutý nový, jedinečný a univerzálny koncept záhradných panelov “Zenturo®”. Vývoj gabionu a moderného pixelového plotu v jednom, je koncept panelu, v ktorom sú zahrnuté odborné diskusie a moderné prvky estetiky, súkromia a ochrany. Gabion integruje prírodu, špeciálne prvky, možnosť prispôsobenia sa vašim potrebám a predstavám, riešenie „všetko v jednom“ a kombináciu materiálov.

Nový koncept gabionu a sietí Zenturo® kombinuje prvky súčasného panelového systému
Betafence a prináša niekoľko nových výhod:

  • zdokonalený design
  • je univerzálny a viacúčelový
  • dá sa prispôsobiť vašim potrebám a vytvoriť súkromie
  • rozšírená ponuka farieb a povrchových úprav

Kontaktujte
našich špecialistov